Herbofit

Co přinášíme?

HERBOFIT je zelená řada doplňků stravy a zdravotnických prostředků, která si přeje přinést do našich domovů svým uživatelům moudro přírody v péči o naše tělo a duši.

Zelená firma

HERBOFIT se pro tento účel spojil mimo jiné s lotyšskou zelenou farmaceutickou firmou "Silvanols", která se zabývá výrobou přírodních doplňků stravy, zdravotních prostředků a volně prodejných léků.  Zázemí této firmy je spojeno se znalostí přírodních látek a s jejich využitím ve zdravotnictví.

Přírodní a bezpečné

Část produktové řady HERBOFIT se vyrábí přímo v Lotyšsku, které je považováno za jednu se zemí, s nejčistším životním prostředím na světě.  http://www.mfa.gov.lv/cz/prague/o-lotyssku/priroda-a-ekoturistika-v-lotyssku/ Zachování čistého ekosystému umožňuje používat v produktech místní suroviny, za současného zachování jejich cenných vlastností a kvality. To zaručuje, že výrobky jsou zcela přírodní, bez laktózy, lepku, nebo geneticky modifikovaných organismů a jsou bezpečné pro děti.

Kvalita

Chceme-li maximalizovat výhody přírodních produktů, musíme zajistit, aby HERBOFIT splňoval nejvyšší požadavky evropské správné výrobní praxe, což ztvrzují obdržené ISO 22000 a ISO 9100 certifikáty. Vývoj nových produktů se provádí ve spolupráci s některými z nejlepších ústavů Lotyšska a České republiky.